Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi videokártya elférne...

Zitrone98.. kérdése:

Az alábbi videokártya elférne az alaplapomon? A többi lent.

Figyelt kérdés

Kártya: Sapphire Radeon R9 280X Dual-X OC 3Gb GDDR5 384bit

Alaplap: MSI A78M-E35


A gépházamban elférne, azonban nem tudom, hogy az alaplapon igen. Köszönöm előre!



2016. júl. 6. 20:13
 1/6 R.;M.; ***** válasza:
Ha a ház képes befogadni a méretei alapján akkor mehet bele.Alaplap ilyen esetben nem igazán számít Mivel PCI X16 slot szabvány méret ahol elhelyezkedik.
2016. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lord Hidan ***** válasza:
Igen de a processzortól és a táptól jobban függ. 860K -nál gyengébb proci mellé én nem raknám
2016. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy Power Supply ATX 520w P4 tápot raknék be hozzá, illetve egy Athlon X4 750K Processzort. Elbírná a táp?
2016. júl. 6. 20:23
 4/6 Lord Hidan ***** válasza:
Ez csak a mérete a tápnak és a watt száma. De gondolom ha nincs rajta a márkája és tipusa akkor egy noname vacak szóval ne rakd mellé mert tönkre is teheti aztán meg fölösen vetted.
2016. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem. Tudnátok esetleg olcsón tápot ajánlani, ami elbírná?

Köszi!

2016. júl. 6. 20:47
 6/6 anonim válasza:
Xfx ts 450w ,megbizható,biztonságos,nekem is ilyen van .
2016. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!