Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez jó gép összeáll...

Szerintetek ez jó gép összeállítás?

Figyelt kérdés

GTA 5 a legelső számú.

alaplap: ASUS M5A78L-M USB3

proci: AMD FX-6300

videókártya: ASUS GeForce GTX 950 DirectCU II 2GB GDDR5 128bit

ram: Corsair 8GB (1x8GB) DDR3 1600MHz

táp: FSP Hexa+ 500W H2-500

vinyó: Toshiba 3.5" 1TB 7200rpm 32MB SATA3

ház: Zalman ZM-T4


Tudom most jöttök mindjárt ezzel hogy: " az amdfx6300-hoz ne építkezz" de látam egy videón hogy egy ilyen procival és az előbb említett videoval (gtx 950-nel) very high-ton nyomta... Ugy hallottam gyengebb proci erossebb videokartya jo (ha penzben szűken vagyunk). Szerintetek milyen gép?



2016. júl. 6. 20:47
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Ha már magadba eldöntötted hogy jó, akkor minek kérdezed? :D


Az a proci 4 éves megjelenésű, ami már autóba is sok, nem hogy számítástechnikába.

2016. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
am vágod, hogy egy 6th genes i3 újabb, gyorsabb, stabilabb és szerintem még olcsóbban is jönne ki, mint az fx6300..
2016. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fx 6300 egy i3 áron van inkább arra épitkezz mert az támogatja ddr4 ramot és nem kerül többe
2016. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zitrone98.. válasza:
Ahelyett a kártya helyett vehetnél egy R9 280X kártyát. Nem sokkal drágább, de a GTX 950-nél jobb sokkal. Megéri azt a pár ezer forintos többletet. Habár.. szinte egy árban kaphatóak használtan.
2016. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ugy hallottam gyengebb proci erossebb videokartya jo"

Már megint te vagy az?

Nem okultál a múltkori válaszokból?


Se baj.


Vedd csak meg és majd abból fogsz....


Az eszem megáll, hogy elugatunk valamit (mert ezek szerint mi válaszolók nektek csak ugatunk mert nem értitek) de csak azért se értitek...


Minek vagytok egyáltalán?

2016. júl. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!