Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen játékokkal tudok játszani?

Milyen játékokkal tudok játszani?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most vettem egy közép kategóriàs gépet és a véleményeteket akarom kikérni hogy mivel tudnék játszani!

ALAPLAP: MSI H81M-E33

PROCI:INTEL CELERON G1840 2.8GHZ

RAM:HYPERX 8GB 1600MHZ

TÁP:CHIEFTEC FORCE 400W

VIDEÓKÁRTYA:HD 6570

NEM AZT KÉREM HOGY AZT IRJÁTOK HOGY SZAR HANEM HOGY MILYEN JÁTÉKOKAT PRÓBÁLJAK KI.

A VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!



2016. júl. 6. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem várj sok csudát.


A G1840 épp hogy belépő szintű CPU, officera meg ilyenekre.

A 6570 felett pedig nagyon elszaladt az idő, szóval ezzel max 2012-ig bezárólag lehet játszani akármit.

A megint más kérdés, hogy az se mindegy, hogy HD vagy FHD / Ultra vagy Low grafika.....

2016. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem elkeseríteni akarlak, de ezt nem nevezném középkategóriás gépnek. A proci még úgy ahogy elmegy, de a videokártya elég gyenguszka, in fact, az én 8 éves gépem kártyájával van kb pariban a teljesítménye.

Én is azt tudom mondani, hogy 2012-ig bezárólag el lehet vele játszani, de a mai AAA címekhez ne fűzz túl nagy reményt.

2016. júl. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém esetleg egy középkategóriás gép, bár lassan ez is el fog öregedni, max 1 évig még tartja magát a 3470s + HD7970 páros a középkategóriában és kész vége.
2016. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!