Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri használtan i3-at venni?

Megéri használtan i3-at venni?

Figyelt kérdés
4160-ról lenne szó, 22000ft-ért. Későbbiekben meg i5-re váltanék :) Még csak érdeklődök a proci iránt, nem vettem még meg semmit.

2016. júl. 7. 20:40
 1/5 Lord Hidan ***** válasza:
Reális annyiért talán kicsit olcsó is. De ha használtba gondolkodsz én ennyiért inkább egy i5-2400at vennék az is akörül megy. Később akár fejleszthetsz i7-2600ra is mert az se több 40k-nál
2016. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Inkább maradnék az lga1150-nél.. Tehát akkor megéri, nem? Illetve az érdekelne hogy milyen videokártyát vegyek mellé. Egy GTX 750-re gondoltam, azt olvastam hogy azt "kihajtja" + videókban is láttam hogy jó kis páros.
2016. júl. 7. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:

ne sima 750-et vegyél, inkább TI-t. Igazából gtx 950-et is rakhatsz mellé, 960 2gb-sal még elvan épp ahogy, 4gb-os már kicsit sok neki.


[link]

2016. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lord Hidan ***** válasza:

persze teljesen jó ez a processzor is ennyiért megéri ha erre a foglalatra akarsz építkezni. Videókártyából menjen egy picit erősebb legalább egy gtx 950 de akár 960 is

pénzedtől függ használtan jó videókártyákat lehet kifogni alacsony áron garanciával

2016. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A "Ti"-t elfelejtettem odaírni, én is arra gondoltam :) csak sajnos a gtx 950-60 már nekem drága, majd meglátom még hogy lesz, köszi a válaszokat!
2016. júl. 8. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!