Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki el tudná magyarázni a...

Valaki el tudná magyarázni a hardver-ek nek a müködését? (értelmesebben lent)

Figyelt kérdés
Na szóval szeretném megtanulni hogy hogyan kell egy gépet összerakni/szétszedni csak az a baj hogy nem tudom mi micsoda. Falun nőttem fel sehonnan nem tudtam volna megtanulni az osztálytársaim(városiak) mind tudják ezt és össze is tudnának rakni egy gépet de én nem merem megkérdezni őket mert hülyének néznek. Informatikából pedig a paint és a wolrd programok fontosabbak mint ez a tanárom szerint. Szóval ha valaki elmondaná hogy mi miért felelős stb azt nagyon megköszönném.

2016. júl. 7. 23:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Pl: alaplap tápegység processzor videókártya hangkártya grafikus kártya ezekről semmit se tudok még azt se hogy mire valók :/
2016. júl. 7. 23:53
 2/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
2016. júl. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Hadjátok fiúk majd elmondom neki privátban!
2016. júl. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Falusi gyerek vagyok szintén, de a hardveres téma alapjait azért nagyjából vágom. És nem, nem a suliban tanultam.


Ha érdekel a téma, bele tudsz merülni akkor a neten bóklászva úgy is megtanulsz jó pár dolgot. Prohardveres fórumokon is vannak jó kis irományok, ajánlom figyelmedbe, pár okosságot ott is tanulhatsz.


Egyébként a Google jó barátod. ;)

2016. júl. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. júl. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!