Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit ajanlanatok?

Mit ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Egy i7-6700K + XFX Radeon R9 390 8gb 512 bit melle milyen alaplapot ajanlanatok ? Az osszes megsporolt penzem ezekbe fektetnem ! Es lehetoleg overclocking utani alaplap kellene ami viszont a legolcsobb ! Valtozasokat nem kerek proci es vidikartya teren ! Csak abban segitsetek hogy melyik lenne a legolcsobb alaplap ezekhez es lehetoleg birja az oc-t is !

2016. júl. 8. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
MSI Z170 G43-Plus. Semmi csicsa, semmi extra, csak nyers megbízhatóság.
2016. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 +1 Végre ismételten egy értelmes sz*ros led világítástól mentes OC lap. BIG UP
2016. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez biztosan jo lesz ? DDR4 Memory 3600(OC)/3200(OC)/ 3000(OC)/ 2800(OC)/ 2600(OC)/ 2400/ 2133 MHz ... Az en procim 4000... OC nelkul .. biztos jo ez az alap ?
2016. júl. 8. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuningolni szeretnél, de azt se tudod mire vonatkozik az amit te ide leírtál... *taps* *taps*
2016. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hat bocsanat hogy kezdo vagyok ! Igen szeretnek egy jo gepet mert 20 eve ugy elek hogy 5 eve le vagyok maradva mindennel ! Szoval mikor kiadtak a GTA4-et kb akkor volt annyi penzem egy olyan gepre amin futott a San Andreas ! Nem ertek a belso dolgokhoz ! Nem vagyok szamitastechnikus sem valami mernok ! De vegre megsporoltam annyi penzt munkaval hogy vegre itt vagyok a jelenben ! Szoval csak valaszokat varok nem fikakat ! Szoval akkor ha mar te tudod mit jelent ez , elmagyarazod ?

PS: Haverom ingyen megcsinalja a tuningot , max fizetek egy sort neki !

2016. júl. 8. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki megcsinálja akkor szevasz, amit linkeltek jó lesz, belemegy, támogatja és OC-ra alkalmas, innentől kezdve neked már nincs dolgod azt leszámítva, hogy megrendeled és odaengeded havert, hogy megcsinálja.
2016. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat !
2016. júl. 8. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!