Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket SSD-t válasszam?

Melyiket SSD-t válasszam?

Figyelt kérdés
AMD radeon r3 240 GB , kingston SSDnow uv400 240gb vagy adata premier sp550 240gb. Indoklást megköszönöm! :)

2016. júl. 9. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Well... A adata-át én nem választanám, nem annyira jó minőség szerintem mint az előző kettő, legalábbis nekem rossz tapasztalatom van vele, viszont biztosan lesz majd, aki jön és rám cáfol. Az AMD és a Kingston közül én azért venném az Kingston-t, mert a Kingston UV szériás megoldásának lényege az ár csökkentése és ez bizonyos szempontból kihat a maximális élettartamra. Persze itt nem arról beszélünk, hogy a Kingston holnap elromlik, hanem 7-8-9 év múlváról, mikor már sanszos, hogy a gép sem lesz meg, viszont a Kingston gyorsabb valamivel és szintén jó márka. Nekem Kingston-om van jelenleg és abszolút semmigondom vele.
2016. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor inkább AMD vagy kingston... További válaszokat szívesen várok:)
2016. júl. 9. 21:15
 3/3 nemma ***** válasza:

Mindenképpen ezek közül kell választani?

Ha nem, inkább samsungot ajánlanák, vagy intelt

[link]


Sokkal jobb minőségűek.


Ha pedig csak ezek jöhetnek szóba( bár nem tudom, hogy miért lenne így), akkor a Kingstont választanám.

2016. júl. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!