Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri külső videókártyát venni?

Megéri külső videókártyát venni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék új gépet venni, inkább egy ilyen mellett döntenék. Szerintetek megéri? Ha bárkinek volt / van, az írja le tapasztalatait ezzel kapcsolatban!

Ezt néztem ki: [link]

Ha van esetleg jobb árban, linkeket is szívesen látok!



2016. júl. 10. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

dokkoló: 15k

külső vga: lövésem sincs, gondolom se a választék se az ár nem lesz barátságos

teljesítmény: feltételezem korán se tudja azt produkálni, amit egy rendes dedikált.

szal én ezt nagyon átgondolnám.

2016. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BM-Striker ***** válasza:

Nem.


Ezt a kivitelt macerás bekötni(belsó csatlakozóba kell bedugni), a notebook nem lesz hordozható, a pci-e sávszélesség alacsony lesz, külön monitor fog kelleni hozzá.


Egyedül a Thunderbolt csatlakozós megoldások praktikusak ezek közül.

2016. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2, ezek szerint van thunderboltos is? El tudnád mondani, hogy az mit takar? Ha tudod, írd le, nagyon nem vagyok képben ezzel a külső-gpu-s dologgal, csak praktikusnak hangzott... Esetleg linket is küldhetnél egyről!
2016. júl. 10. 17:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg ha nagyon drága, mondhatjátok, hogy kukázzam az ötletet, inkább vegyek normális asztali PC-t.
2016. júl. 10. 17:52
 5/5 BM-Striker ***** válasza:

Thunderbolt egy külső csatakozó,ami többek között közvetlenül tud csatlakozni pci-e buszhoz.


Legtöbb notebook-on nincs ilyen, amiken van azok meg drágák.

2016. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!