Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebbe a gépbe keresek videókárt...

Lacinm kérdése:

Ebbe a gépbe keresek videókártyát de nem tudom mit kezel! Milyet vegyek bele? Mit ajánlatok? Fujitsu Siemens D2584-A1 alplap!

Figyelt kérdés

2016. júl. 12. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezelni kezel bármit, lévén PCI-e csatlakozóba megy minden, a kérdés inkább, hogy milyen videokártyát éri meg venni egy ilyen öregecske konfighoz.
2016. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából egy jó erős videókártyát keresek bele ami már legalább Dx11 vagy Dx12 ha kezel ilyesmit!
2016. júl. 30. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a jó büdös francnak? Ebbe az alaplapba nem tudsz olyan processzort tenni, ami nem szenved kínhalált attól a terheléstől, ami mellett egy modern GPU meg sem izzad. Mint mondtam, kezelni 'kezel' bármilyen videokártyát, csak épp rohadtul nem tudod kihasználni a teljesítményüket.
2016. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kösz de ez engem rohadtul nem érdekel hogy kihasználja e a teljesítményüket vagy sem én videókártyát keresek bele!!!! A másik meg az hogy ezt az alaplapot már kiraktam egyszer hogy processzort mit kezel és ezt a választ kaptam: A gyártó szerint a Core 2 Quad (1333 MHz FSB) proci is jó bele! Intel Core 2 Quad Processor Q9650

(12M Cache, 3.00 GHz, 1333 MHz FSB)a legnagyobb processzor amit kezel! Ezért keresek bele videókártyát mert procival együtt akarom megvenni!

2016. júl. 31. 09:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké, hogy egy szemernyit sem értesz hozzá, de akkor miért okoskodsz? Vennél egy akkora szekeret, amire 10 tonna rakomány is elférne, miközben egy féldöglött gebe lovad van csak, ami jó ha egy mázsát el tud húzni. Értem én, hogy te videokártyát akarsz venni, de csak pénzkidobás a részedről egy modern GPU, mert semmivel nem tudnál többet kihozni belőle, mint egy negyedannyiba kerülő régi kártyából. Mert a processzor gyenge, mint a szar. Igen, amit írtál procit, a leggyengébb 2. generációs i3 procinál is gyengébb. Manapság meg a 6. generációs i3 (ami köröket ver a 2. generációsra) is a "játékra kevés" kategória. Őszintén, mire számítasz? Megfelelő proci nélkül kitörölheted a videokártyáddal. ebbe max egy 10-15 ezres használt kártyát érdemes rakni, valami GTX 500 szériát, nagyobbat nem. Egy GTX 560 neadjisten 560 ti az abszolút maximum, amit emellé érdemes bepakolni.
2016. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hallod én nem okoskodok! Van okosabb nálam értem én meg tudom! Én eggyetlen egy kérdésre akartam választ kapni hogy milyen videókártyát kezzel az alaplap ennyi! Éngem nem érdekel az hogy ez pénz kidobás vagy hogy megéri e ez nekem! Ez engem nem érdekel csak szeretném ezt a gépet ugy felszerelni ahogy birja! Tudom azt hogy 8GB ramot kezel tudom azt hogy Intel Core 2 Quad processzort kezel és szeretnék még belle egy olyan kártyát venni amit elbir! Én ennyit akartam megtudni csak! Ha hamarabb leirod hogy csak ezt a GTX 500 szériált kezeli akkor nem fogok tovább irogatni!
2016. júl. 31. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt megmondtam már a legelején is. VEhetsz bele GTX 1080-at 240 ezerért, vagy TitanX-et is még többért, mert 'kezeli'. De az ilyen dx 12 supportokat felejtsd el szépen, mert ez a gép semmit nem fog abból látni, akármit pakolsz bele.
2016. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!