Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xtrfy márkáról mi a véleményetek?

Xtrfy márkáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

most akarok venni új egeret+egérpadot és nagyon megtetszett ez az egér + ennek a márkának a padja is..

[link] itt egy kép a padról


[link] itt az egér



2016. júl. 12. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én erről a márkáról most hallok először,az egérpadok nem lehetnek rosszak,az egér kényelme meg egyéni preferencia.
2016. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az érdekelne az egérről hogy milyen a szenzora? azt tudom hogy optikai de hogy elég pontos e?
2016. júl. 12. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:

PMW 3310 szenzorja van.


Ilyen van az Asus Sica-nak, Cougar 450m-nak, Finalmouse-nak, Geil Epicgear Cyclops X-nek, Hansung GTune M40/42-nek, NEWMEN GX1000 Pro-nek és a QPAD 8k Optical-nak.


Nem túl széles körben használt szenzor, de attól még használt. Ettől függetlenül én inkább a felépítés minősége miatt aggódnék egy ilyen noname márka esetében.

2016. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Newmen GX egér átöltöztetve, és kétszer annyiért eladva a gyanútlanoknak. Ennyiért már inkább egy Steelseries vagy Zowie, azok nem zsákbamacskák.
2016. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ès a zowienak melyik a legújabb egere?
2016. júl. 12. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!