Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » R7 250 Low Profile gpu problem...

R7 250 Low Profile gpu problema (? )

Figyelt kérdés
Nem reg vasaroltam egy R7 250-et hogy lecsereljem a regi HD 5450t. Mivel regi monitorom van ezert kellet vasarolnom egy kulon vga to DVI-i adaptert hogy tudjam hasznalni a videokartyat. Bedugtam mindent normalisan de amikor bekapcsolom a gepet akkor fekete kepernyo van. A gep bekapcsol de nincs kep. Mi lehet a problema?
2016. júl. 13. 12:16
 1/3 Lord Hidan ***** válasza:

Más csatlakozó nincs rajta csak dvi? hdmi sincs? Lehet hogy rossz a kábel, átalakító, dvi

Próbáld ki másik átalakítóval velem előfordult már hogy nem volt jó, vidd át valakihez a vga-t hogy nála működik e

2016. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak DVI-I csatlakozo van rajta. kulon megkerdeztem egyik baratomat hogy milyen atalakitott vasaroljak mert o is R7 250-et hasznal.
2016. júl. 13. 12:33
 3/3 Lord Hidan ***** válasza:
Legegyszerűbb ha átviszed hozzá és kipróbáljátok az ő gépében. Vidd az átalakítód és a kábeled is hátha azok a rosszak
2016. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!