Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megér használtan egy FSP...

Megér használtan egy FSP Aurum CM AU-650M 20 ezret?

Figyelt kérdés

Helo!


A kérdés adott. Az az igazság, nekem gyanúsan olcsó, főleg hogy újonnan 40 ezer+ az ára. Hardver aprós amúgy.



2016. júl. 13. 14:57
 1/7 Lord Hidan ***** válasza:
Láttam a hirdetést én nem venném meg. Árult egy i7-et elég jó áron de vissza írni nem tudott már jegelve van de értékelést se kapott róla eddig. Vagy jó vagy nem
2016. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a bajom, egy jó üzlet kb semmit nem jelent, ha lenne már 100-200 pozitívja, akkor azt mondanám, ott már feleslegesen nem kockáztatják meg a kitiltást. Akkor ez marad nála :D
2016. júl. 13. 15:07
 3/7 Lord Hidan ***** válasza:

Garanciát kérdezd meg hátha ha van még rá. Ha mutat róla egy papírt akkor belemehetsz az üzletbe. De gari nélkül 0 értékeléses embertől nem vennék használtan tápot. Ha lenne legalább 5-6 értékelése azt mondom oké. Nekem sincs sok értékelésem de attól még árulhatnék jót de alapból részletesebb leírást se adott meg. Meddig használta, mivel használta, tuningolt e alatta stb.


XFX pro 650ek egész baráti áron vannak néha garival vagy megbízható eladóktól. Azokra nézz rá

2016. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem 500w is elég, mert gtx 970-hez meg egy tuningolt i5 4690k-hoz kell, csak az aurum az mégis csak aurum vazze :D


Majd nézegetek még, csak garancia nélkülit semmiképp nem akarok venni, mert lehet bekapcsolom megy pár secet és elszáll, mert valami hülye jól meghúzott valamit a gépben aztán a fél tápot leégette.

2016. júl. 13. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez jobb vétel:

[link]

2016. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lord Hidan ***** válasza:

Ha aurumut akarsz itt egy 500as 4év garival még

[link]

2016. júl. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is ezeket nézegettem, majd kitalálom mi legyen. Kösz a segítséget.
2016. júl. 13. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!