Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan formázzam le a WD...

Hogyan formázzam le a WD külső vinyómat?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy 320 gigás külső merevlemezt 2,5 colosat.A probléma az, hogy ha bedugom az usb-be akkor nem ismeri fel.Kiírja a szokásos telepítse e az eszközillesztő szoftver szöveget de persze nem sikerül neki:D Az eszközkezelőben sárga kérdőjelként jelenik meg egyéb eszközök közt.De ott nem tudom formázni.A BIOS-ban nem jelenik meg mint merevlemez szal nem tudom mit lehetne tenni.XP-m van fent lehet ez a gond?Cd és tápkábel nincs hozzá...:S

A válaszokat előre is köszi!


2010. ápr. 15. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
wd oldalára nézz fel hátha van vmi driver ,egyébként szerintem alapból "USB-háttértárnak" kéne felismernie, de nézd meg egy Win7-es gépen is h felismeri-e , az jobvban el van látva driverekkel
2010. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ost vagyok a wd oldalán leszedtem már egy progit ami formázási segéd vagy miaszösz kb de hibát észlelt és leállt.

Most akarom felrakni a win7et pont ezért kéne átmásolnom a filmjeimet.

2010. ápr. 15. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:

alapból az a gond hogy az Xp nem ismeri fel, lehet hogy azért mert meg van már rokkanva, lehet hogy azért mert a winyó hibás

eszközkezelőből próbáld meg frissíteni az illesztőprogramját, és engedd ki a netre, hátha talál valamit ami működik, de nekem azért furcsa mert simán fel kéne ismernie usb háttértárnak

ha nem működik akkor próbáld ki egy másik gépen hogy ott jó-e

(első voltam)

2010. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na a probléma az volt, hogy elöl dugtam be.A hátsó usb-n gond nélkül működik.Azóta vettem hozzá egy usb hosszabbítót de azzal nem működik.Utánajártam... túl nagy a veszteség egy ekkora kábelen.Valami usb jelerősítővel kell megoldani.Usb hub sztem kb:D
2010. ápr. 17. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!