Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kettő közül melyik grafkártya?...

Kettő közül melyik grafkártya? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy hamarosan újítok VGA -t, és nézkedtem ASUS ROG Strix GTX 1070-et, viszont 29,8cm és a Z11 Plus gépházba nem nagyon férne be.


Ezért nézkedtem még ezt: "GAINWARD GeForce GTX 1070 GLH Phoenix"


Illetve még az eVga -k is tetszenek, azok közül melyiket válasszam ? vagy valamelyik GAINWARD ? ASUS-ból csak az teteszik amit mondtam, referencia hűtést nem akarok, a TURBO meg szintén csak egy ventilátoros. Ezért tehát vagy Gainward vagy EVGA ? és pontosan melyiket ? Előre is köszi a segítséget!



2016. júl. 14. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az Asus nem megy bele, akkor EVGA. A Gainwardal én már szívtam kétszer is. Nálam nem nyerő azóta. Az hogy "csak" egy ventilátor, az ne tévesszen meg, attól még jó.
2016. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a gyors választ, eVGA mellett döntök akkor ez mellett "EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING ACX 3.0" szerintetek jó ? Kinézetre is szebb mint a Gainward. Illetve egyik haverom is így járt hogy nem fért bele az AMD 6990 VGA (talán ilyen,pontos típusát nem tudom), és kifűrészelt a gépházból (Z11 Plus,ugyanaz mint nekem) 10 cm-t kb. mivel csak a HDD tartó végett nem férne bele esetleg ha onnan ki fűrészelnék pár centit már bele férne. Megoldható lenne esetleg így ? Vagy maradjak az eVGA -nál ?
2016. júl. 14. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a RoG túl hosszú, akkor EVGA vagy MSI, mindkettő jó vétel.
2016. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, akkor eVGA lesz. :)
2016. júl. 14. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!