Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti hol tároljátok a zenéket...

Ti hol tároljátok a zenéket filmeket, CD, DVD, BLU-RAY lemezen, SD, PENDRIVE, HDD, MÁGNESSZALAG?

Figyelt kérdés
Olvastam itt gyakorin, nem érdemes tárolni mert hamar lelehet tölteni torrentről. Én inkább tárolom őket HDD-n, mert lehet pár év múlva büntetni fogják a letöltést. Itt a videó róla. :18:24-26:03 [link]

#blu-ray #cd #DVD #SZERZŐIJOG?
2016. júl. 14. 17:19
 1/7 anonim válasza:

Filmeket nem tárolok. Zenéket is csak azért, mert a kocsiban CD lejátszós rádió van, úgyhogy CD-n.

Meg bakeliten. :D

2016. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit leszedek gépre az megy a HDD-re és az SSD-re is, teszem a tabletra, a régi telómra meg a mostani telómra is, tutira mondhatni tutira megyek, elég kicsi az esélye, hogy mind egyszerre döglik be. :D
2016. júl. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most SSD-n, ha megvettem a vinyót, akkor azon.

(Ha büntetni fogják (mint pl. Németországban), akkor egy proxy elég a kijátszásához.)

2016. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Proxy ingyenes?

Nem használtam még.

2016. júl. 14. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:

1.már most büntetik

2.csak mondom hogy elég kicsi az esélye hogy elkapjanak

egyrészt, a rendőrségnek egy rakat dolga van: gyilkosságok,balesetek. nem azzal fognak foglalkozni hogy töltik le a filmeket

másrészt, max. úgy bukhatsz le ha valami rosszakaród feljelent, vagy valamilyen ügyből kifolyólag át kell nézni a gépet

3.kérdésre válaszolva blu-ray-en, hdd-n, dvd-n mondhatni régimódi vagyok :))

2016. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
# 5 Azt tudom most is büntetik, de nem úgy még mint pl. Németországban.
2016. júl. 14. 21:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 16. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!