Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Arduinot szeretnék vásárolni...

Arduinot szeretnék vásárolni de nem tudom melyik oldal megbizható és melyik nem, ismertek megbízható oldalakat?

Figyelt kérdés

Kezdőként nem tudom milyen oldalakról éri meg rendelni. Erdélyben élek.

Nemzetközi olalakra gondoltam,

Például: ebay, aliexpress, tinydeal..

Arduino UNO-ra és hozzá érzékelőket (távolságérzékelő..), plottert motrot és kijelzőt is rendelnék..

Ha tudtok terméket ahonnan ti is rendeltetek megköszönném 😊



2016. júl. 14. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazabol kb mindegy, ha eleg a "kinai" masolat, akkor en innen rendeltem mar legalabb 3-4 db-ot:

[link]


Kinai, es varni kell par hetet, de rendben van.

2016. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én ebayről rendeltem már Arduino Mega-t és vagy 4 nano-t, mind tökéletes volt, semmi gond nem volt velük. Néhány nano esetében tapasztaltam, hogy keresni kell hozzá drivert, mert a gyári arduinos nem jó hozzá.


Én először egy Megat-t vettem egy kitben, amiben rengeteg féle dolog volt, sensorok, servo, ledek, potméter, lcd kijelző, kis mátrix kijelző, szegmenses kijelző, infra adó és vevő, ultrahangos távolságmérő stb. és persze oktató leírások, mit hogyan kell csinálni. Neked is ezt ajánlanám, mert így gyorsan belelátsz abba, mi, hogyan műxik és máris lesz otthon egy csomó hasznos apróságod. Ezeket persze meg tudod venni külön-külön is, de így van a használatukhoz leírásod is.

Jó játékot velük ! :)

2016. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem a "mega kit"-ek mind 45 dollárba kerülnek, az a baj hogy én Erdélyben érlek és vámot kell fizetni 40 dollár fölött es úgy meg nem rendeltem..
2016. júl. 22. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!