Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A windows vista menne a gépemen?

A windows vista menne a gépemen?

Figyelt kérdés

Laptopom van.nagyon gyenge.Szerintetek menne rajta a windows vista?

Configom:

Videókártya:Mobile Intel 965 express Chipset family 256 mb

Ram:1 gb

Processzor:Intel celeron 550 2.00 GHz

Tudom nem egy jó lapop.Ez egy nagy sz*r.Nemsokára veszek egy jó gépet,de addig ezt kell használnom.Windows xp semmiképpen,mert ott nincs hang.Hiába rakom fel a drivereket nincs hang!Most win 7-em van de egy kicsit lassú.



#Windóóz xD
2016. júl. 14. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Vista az még lassabb lenne mint a 7 illetve erre egy Debian-t rakj mert más nagyon nem fut el.Csoda hogy a win 7 használható sebességgel megy.
2016. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 |Orfeusz| ***** válasza:
XP (hang problémát valahogy megoldani) vagy Linux. Abból egy Xubuntu lenne szerintem a legjobb, mert azt elég stabil, kevés erőforrást használ és windowsos fejjel se nagy ördöngösség használni. Esetleg a Mint Cinnamon, de azt még nem próbáltam.
2016. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2.A Cinnamon esélytelen hogy működik,a GTK3-nak van a legnagyobb gépigénye illetve a Mint nem annyira jó régi gépeken.A Xubuntu kiugrásnak jó de egy idő után lesznek azzal is bajok.(tapasztalat fél év használat után)
2016. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor a vista lassabb lenne?mert videóban egy ilyen laptopon win vista home premium volt,mikor megvették
2016. júl. 14. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,lassabb.
2016. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor maradok hétnél,meg még megpróbálom xp-t megcsinálni,mert a laptophoz kaptam egy erdeti win xp-t
2016. júl. 14. 18:39
 7/8 anonim ***** válasza:

linuxot rakj rá

ne az operációs rendszerek egyik nagy szégyenét

2016. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De linux nem jó.nem tudom a programokat hogy.melyk való rá.Meg néha játszok is cod2 mp,css,minecraft
2016. júl. 14. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!