Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen SSD-t érdemes vásárolni...

Milyen SSD-t érdemes vásárolni manapság?

Figyelt kérdés
Már régóta tervezem, hogy veszek egy SSD-t. Még sosem volt SSD-m, ti milyet ajánlatok? Keret rá 35-40 k. Köszönöm a válaszokat.
2016. júl. 14. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Ennyiért 850pro 256GB

vagy ha nagyobb kell akkor 750 evo 500GB van még ilyen árban, személy szerint azt már nem vennék, esetleg még fury X 480GB.

Ha 256GB elég, akkor az elsőt vedd, adattárolásra úgyis felesleges SSD-t használni, oprendszernél és fontosabb programoknál van nagy előnye.

2016. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm és mit telepíthetek rá? pl a vírusirtót igen? mert az háttérben végez műveleteket ha jól tudom, vagy a torrentvezérlőt?
2016. júl. 14. 20:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Bármit telepíthetsz rá, csak mivel kapacitása fajlagosan drága, érdemes meggondolni, mit akarsz rápakolni. Képeket, filmeket, összes játékot pl felesleges, de gyakran használt alkalmazásokat (mint amilyen az általad is említett vírusirtó, torrent kliens) érdemes, illetve amit a rendszer indulása során/után amúgy is betöltenél (teszem azt, Steam vagy böngésző).
2016. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként én inkább 850 EVO-t ajánlanám, Pro-ra átlagos felhasználás során nem nagyon van szükség, cserébe 30-ért már meg lehet kapni a 250 gigásat.
2016. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm azt hiszem ezt 850 EVO-t fogom választani
2016. júl. 14. 20:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a 850 evo! Tegyél mellé egy vinyót! Arra mehet a letőltés filmek zene. Az ssd-re mehet a rendszer! Nekem is így van!
2016. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Kingston a Hyperx Fury ssd-t! Gyors szinte egyáltalán nem fagy le.
2016. júl. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

'szinte egyáltalán nem fagy le.'


Az a szinte szó elég gyanús, normális esetben nem kéne, hogy ott szerepeljen. Ha direkt van ott, akkor nálad van a hiba és valószínűleg nem az SSD-vel van gond.

2016. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát vinyám az van mer eddig szinte csak azom volt egy 1 TB western digital és azért is választottam a samsungot mert sok termékből ezen márka mellett döntöttem, a telefonom már 5 éve Samsung és még mindig hibátlanul működik, a televízióm úgyszintén bár az még csak 3 és fél éves
2016. júl. 15. 00:36
 10/10 A kérdező kommentje:
vinyóm*
2016. júl. 15. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!