Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mióta feltelepítettem a...

Mióta feltelepítettem a windows 7 64 bitet (Ultimate sp 1) azóta a gépem az összes ramot kihasználja, akár csinálok valamit, akár nem. (Bővebben lent, képet mellékelek) Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Link a képhez: [link]


Nincs vírus a gépen, csak ethernet driver van fent, és csak egy böngésző meg egy vírusirtó van letöltve.

Minden meghajtót leformáztam!

4 GB ramom van.


Egyszer már feltelepítettem ugyan ezt, másoknak jó a telepítő szóval azzal nem lehet gond. Viszont mikor feltelepítettem tegnap, akkor is ugyan ez a problémám volt, és akkor minden driver fent volt a gépen.



#Windows 7 #driver #Windows 7 Ultimate #64bit #RAM kihasználás.gyors segítség
2016. júl. 15. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
folyamatoknál nézd meg, hogy mi használja a legtöbbet.
2016. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Windows update ette meg kb az összes ramot anno Windows 7-nél
2016. júl. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A folyamatoknál semmi nem használ ramot, ez itt a legnagyobb gond!


Windows update-et az előző telepítés után raktam fel, de most még azt sem. Tehát ezek kilőve :(

2016. júl. 15. 17:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyi ramot nem, hogy 4-et kihasználna 4-ből :(
2016. júl. 15. 17:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Most megnyitottam az operát, és mostmár a cpu is 60% felé ment.
2016. júl. 15. 17:10
 6/8 MGéza ***** válasza:
Nekem a skype csinált hasonlót, de ez csak tipp, mindenesetre lődd ki és meglátod, ha az volt, akkor frissíts újabb verzióra. Víruskeresés sem ártana.
2016. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Pedig nagy valószinűség szerint a Windows Update lesz a gond (ha nem virus - de ezt kizártad), mivel ezt nem kell telepíteni - igy ki sem hagyhatod - alapból benne van szinte minden windowsban, hanem inkább ki lehet kapcsolni, de a kikapcsolást is két helyen kell megtenni.


A folyamatoknál pediglen "A folyamatoknál semmi nem használ ramot" adódhat abból, hogy nincs bepipálva a "Összes Felhasználó folyamatainak megjelenitése". Kép: [link]


Nézd meg ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..


Sok sikert.

Üdv.

2016. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Üdv! Köszönöm a rengeteg segítséget!!

Megpróbálkozom az utolsó ötletével :) hátha

2016. júl. 16. 03:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!