Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a gépről?

Mit gondoltok erről a gépről?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! :) Mostanában néha minecraftozok ( akik csak leszólni tudnak mert MC-zek azok kérem kíméljenek ! Köszi ) Hát és.. Kb 20-30 fpsem szokott lenni.. Gyanakszom a videókártyára mert mostanába kicseréltem egy kicsit rosszabbra. Na szóval mit gondoltok erről a gépről?


Inter(R) core(TM) 2 CPU 6700@ 2.66ghz 2.67 Ghz


2 GB Ram


Videókártya : Radeon X300/X550/X1050 Series.

Lehet hogy a videókártya miatt kevés az FPS-em?

Ha igen akkor tudnátok ajánlani Olcsó és jó videókártyát. [ Stabil 60-70 FPS a minecraftba jó lenne ] ( amikor úgymond ütök akkor pedig lemegy 30 ról 10 re...) Amúgy a régi videókártyámmal stabil 60 fpsem volt...


Előre is köszönöm :)



2016. júl. 16. 14:37
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Na találtam egy gépet : [link] Szerintetek jó ?
2016. júl. 16. 17:03
 12/32 A kérdező kommentje:
Itt van még 1 Melyiket éri meg megvenni? [link]
2016. júl. 16. 17:04
 13/32 anonim ***** válasza:

Ugyanaz kb. a kettő, nem valami jók...

Ha gondolo, összerakok neked egy gépet pcx-en, újat, elég jó lenne, de ennyiből nem fog menni... 50ezerből jönne ki valami jobb.

2016. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Itt van, ezt sikerült összehoznom...

A régi gépből a winchestert szedd ki, de formázd meg, az új gépben rakj rá egy Windowst, vagy kérj meg valami barátot, és ha szükséged van optikai meghajtóra (általában DVD-olvasó vagy író), akkor azt se árt átrakni.

Kerekítve 64.000 Ft gépösszerakással, de videók alapján simán össze lehet otthon rakni.

Ha sok lenne, akkor nagyon nem tudok mit ajánlani, kb. ez a minimum, ezért kellett bele AMD is, na és ha túlmelegszik, külön ventilátor is kell neki... na mindegy, ez sikerült, de jó lenne tudni, mennyit szánsz rá, esetleg egy jó használtat is találhatunk...


LINK: [link]

2016. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Komplett gépre KB 30 ezer ft-ot szánnák rá
2016. júl. 17. 09:27
 16/32 A kérdező kommentje:
A családból nem nagyon gépezik senki.. Én meg egy Multiplayeres játékon akár évekig is eljátszok... A legfőbb célom hogy olcsó és jó gépem legyen, ami vigye azért Lagg mentesen és KB Stabil 70-80 FPS-el az MC-t.
2016. júl. 17. 09:37
 17/32 anonim ***** válasza:

Hidd el, hamarosan lecsöng ez az MC őrület... én még jó pár éve MC-ztem, azt hittem sosem fogom abbahagyni, barátaim 10évre vettek is rangot MMC-n, utána 1 évvel áttértünk a CS:GO-ra, utána azt is meguntuk, egyik barátom hackelt, banolták, mostanában meg mindig FIFA-zunk... :D

Az a gép, amit venni szeretnél, nem vinné el az MC-t 60-70 FPS-sel, max. 40-nel Singleben, na meg Multiban a sok játékos... nekem átlagban (LMC-n, amikor kevesebben vannak) 300-400 FPS-sel fut, néha, ritkán épphogy megüti az 1000-t. Ahogy felmegyek MMC SkyPvP-re pl., ahol sokan vannak, azonnal max. 100 FPS, átlagban 80 FPS, néha 50 alá is megy... ennyit erről. Na meg az a gép szerintem az 1.9-et már nem vinné el, túl komoly, egyre több plugin a szerverekbe, egyszerűen laggolni fog...

2016. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Hidd el, hamarosan lecsöng ez az MC őrület... én még jó pár éve MC-ztem, azt hittem sosem fogom abbahagyni, barátaim 10évre vettek is rangot MMC-n, utána 1 évvel áttértünk a CS:GO-ra, utána azt is meguntuk, egyik barátom hackelt, banolták, mostanában meg mindig FIFA-zunk... :D

Az a gép, amit venni szeretnél, nem vinné el az MC-t 60-70 FPS-sel, max. 40-nel Singleben, na meg Multiban a sok játékos... nekem átlagban (LMC-n, amikor kevesebben vannak) 300-400 FPS-sel fut, néha, ritkán épphogy megüti az 1000-t. Ahogy felmegyek MMC SkyPvP-re pl., ahol sokan vannak, azonnal max. 100 FPS, átlagban 80 FPS, néha 50 alá is megy... ennyit erről. Na meg az a gép szerintem az 1.9-et már nem vinné el, túl komoly, egyre több plugin a szerverekbe, egyszerűen laggolni fog... és hamarosan frissítenek a kliensek 1.9-re.

2016. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
De akkor a régebbi videókártyámmal hogy ment az MMC-n a stabil 70?.. ( annak a videókártyának már annyi.. Nem hűt rendesen.)
2016. júl. 17. 13:08
 20/32 A kérdező kommentje:
Ja meg 1.10 el a régi videókártyámmal stabil 60 fps... 1.9 el meg 70 is megvolt..
2016. júl. 17. 13:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!