Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen telefont vegyek 18ezer...

Milyen telefont vegyek 18ezer körül?

Figyelt kérdés

Ezt néztem: [link] esetleg ez megérné?

Valaki tudna még ajánlani valamit ezen kívül?



2016. júl. 17. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

semmilyet

jöhet a diszlike

2016. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minimum olyat vegyél, amiben van 1gb memória, mert 512-t hamar megfog enni a rendszer.
2016. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ennyiért én csak használt telefont vennék. Ilyen árban ha újat veszel arra nagy eséllyel nem nagyon fog kijönni frissítés (és alapból régi rendszert kapsz amikor megveszed), a hardver gyenge, és még magadnak sem tudsz rá új ROM-ot tenni mert nem csinálnak hozzá.


Ennyiért én keresnék egy valamire való HTC One X-et, és tennék rá CyanogenMod 12.1 vagy 13 ROMot (Android 5.1 vagy 6). Nem olyan nehéz az egész folyamat, vannak cikkek a neten amikkel a teljesen laikus ember is meg tudja csinálni. Akkor lesz egy telefonod ami még ma is látszik, hogy valamikor csúcskategóriás telefon volt, minőségi alkatrészekből készült. Garancia ugyan nem lesz rá, kicsit nyilván rizikósabb mint új telefont venni, de ha megcsinálod, sokkal jobb lesz a telefonod, mintha újat vettél volna.


Most majd fikázni kezdenek engem a hozzá nem értők alul, de nem ma kezdtem, 4 éve nem vettem boltból telefont és még csak jól jártam vele.

2016. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Magyarországon semmilyet, de Kínában ilyen árban elég jók vannak. Ingyenes a kiszállítás is.

Igen.. kínai..bla-bla, de 18K-ért nem kapsz MO-n normális minőségű telefont normális tudással, így akkor már mind1, jobban megéri Kínából nem túl jó minőségű, de egészen használható telefont venni, mint itthon egy gyenge, szinte használhatatlan sz**t.


[link]


VAGY


[link]


VAGY:


[link]



Akciós most mindegyik, de már nem sokáig (21 órán át még)

2016. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

18k kis összeg, főleg újonnan, függetlenül.

Ma szerintem egy androidos okostelefon ott kezdődik alsó hangon, hogy 2 magos proci, 1GB RAM és 8GB belső tárhely. Ez már használható, de semmiképpen sem erős készülék, könnyű úgymond megfektetni akár néhány hátérben futó alkalmazással és egy kicsit komolyabb netezéssel. Ilyen készülék például az LG Optimus F6, amit egyébként én nagyon szerettem, de ma már csak keservesen boldogulnék vele (úgy hogy sztem nem vagyok hardcore felhasználó). A közép és felső kategóriát fel se vázolnám, mert az már jóval magasabb árkategóriát képvisel. Amúgy az F6-osok használtan hasonló áron mennek, kérdés, hogy megéri-e a kockázatot egy használt készüülék.

2016. júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Használt készülék semmiképp nem játszik nálam, és jól hangzik a kínai teló, csak édesanyám nem igazán boldogul egy angol nyelvű rendszerrel.

Ezeket találtam [link]

[link]

mit szóltok?

2016. júl. 17. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Elmegy. Nem használhatatlan. Anyának a J1-es telójában is csak 512 mb RAM van és használható, böngészésre, ha nincs sok lap megnyitva, meg FB, messenger elvan.


Egyébként amiket linkeltem be lehet állítani rajtuk a magyar nyelvet, mivel Android fut rajtuk. Ha kiküldik angol lesz, de a beállításokban a nyelvnél ott lesz a magyar nyelvi csomag a rendszerhez. Azt le kell tölteni és magyar lesz.

Osztálytársam is Kínából rendelt 24K környékén telefont, hetekig angolul használta, majd ki akartam próbálni a telefon kameráját, de angol volt. Belementem a nyelvi beállításokba és le lehetett tölteni a magyart. Na meg én is nézegettem már az aliexpressen telefont régebben és nagyon soknál vannak képernyőképek a beállításoknál és eddig az összesnél ott volt a "magyar" is.

2016. júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, nagyrészük hasznos volt.
2016. júl. 17. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!