Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az ssd valószínűleg nem...

B_538 kérdése:

Az ssd valószínűleg nem észleli az os-t. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy Asus Rog gl552vw laptopom van. Tegnapelőtt kaptam. Van benne ssd, amire az os telepítve lett. Tegnap este lecsuktam a gépet, reggel amikor akartam volna használni először az 'An operating system wasn't foun. Try disconnecting any drives that don't contain an operating system. ' üzenet fogadott. Ezt követően a biosban megnéztem, hogy mi lehet a probléma. Elsődleges boot opciónak az ssd volt beállítva, de a biztonság kedvéért kivettem a hdd-t a boot opciók közül. Ezután már a Rebott and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key. ' üzenetet kaptam. Tehát valamiért nem találja az ssd-n az os-t. Pedig már volt, hogy kikapcsoltam, és amikor újraindítottam még működött. Tudnátok segíteni? Nagyon nem szeretném újratelepíteni, csak legvégső esetben folyamodnék ehhez.

Az os win 10, ha ez számít valamit.



2016. júl. 18. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Indìts egy linuxot pendrivról, ha az látja az ssdt akkor újratelepìtès lesz ebből.
2016. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!