Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha leszedem a laptop hátulját...

Ha leszedem a laptop hátulját elvész a garancia?

Figyelt kérdés

Adott egy Lenovo Y700 15.6" laptop ami még garanciás.

Na most az a helyzet hogy ki kell 11 csavart csavarni és leszedni a hátulját hogy a ramhoz,hdd-hez férjünk

Ha leszedem a hátulját elvész a garancia?



2016. júl. 18. 21:57
 1/5 Lord Hidan ***** válasza:
Miért akartok hozzá férni? Ha bármit csináltok vele akkor is ugyan úgy elvész a garancia. Egyébként igen álltalában oda teszik a gari matricát
2016. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 R.;M.; ***** válasza:
Nekem szerencsére a Dell laptopomon a memóriát és merevlemezt takaró műanyagot csak 2 csavar tartja és nincs rá téve semmilyen matrica.Már garancia nincs rá, de az alatt én egyszer levettem takarítás szempontból.
2016. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy ha ennek a tipusú laptopnak leszedem a hátulják a garancia matrica nem sérül
2016. júl. 18. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha látják, hogy valami ki van cserélve, akkor is elvész
2016. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

esetek többségében hátul vannak külön felnyitható részek, ez a merevlemez és a RAM szokott lenni, amit 2-3 csavarral rögzítenek csak és nem kell az egész hátulját lekapni, hogy ráláss az alaplapra. Ha nálatok nincs ilyen, akkor igen, minden csavart ki kell csavarni.


Ha bármit kicsavarsz, a garancia ugrott (csavar fejeken eléggé látszik, ha kicsavarták őket, mert lekopik a fekete matt festék). Ugyan ez igaz cserére is.

2016. júl. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!