Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mik futnának ezen a laptopon?...

Alesismajci kérdése:

Mik futnának ezen a laptopon? Főleg videó kártya függő

Figyelt kérdés

Kineztem magamnak egy laptopot a neten, és a segitsegeteket szeretném kérni véleményekkel !! De a milliomos kockák legyszi kimeljenek meg! Én is tudom, hogy sose lesz gamer laptop, csak al-és vagy közép kategóriás gépet szeretnék venni..

Leírása...

Processzor:Intel Core i5-520M 2.4GHz Turbo Boost 2.93GHz - 2+2 magos!!

Memória:4GB DDR3


A kérdésem az lenne, hogy egy GTA IV vagy ehhez hasonló játékok futtathatoak lennének e rajta... A pcguru-s összehasonlításnál azt írta futna, de mind tudjuk, hogy ez nem mindig megbízható!

Válaszokat előre is köszönöm!



2016. júl. 19. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Vga? Mi van benne?
2016. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lord Hidan ***** válasza:
A videókártyát kihagytad. De kétlem hogy menne rajta a 4 nagyon rosszul optimalizált játék.
2016. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hallod a GTA IV még nálam is akad.


[link]


Akkor mikor legutoljára fönt volt még csak 1600x1200 volt a max felbontás, és akkor is ezen a gépen +200 MHz-es GPU sebességgel és a CPU 3,4 GHz-en pörgött 2 maggal, csókolom, olyan laggos, volt olyan hely ahol még 20 alá is beesett, ami nem volt épp kellemes.

2016. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!