Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Firmware frissítése kifagyott...

Firmware frissítése kifagyott és használhatatlanná tette az egerem. Megoldás?

Figyelt kérdés

Most vettem egy Gigabyte XM300 egeret, rögtön első dolgom volt, hogy a gyártó oldaláról leszedtem hozzá a driverét. szépen fel is raktam nem volt probléma minden ment szépen, viszont előjött egy probléma ha sokat gyorsan kattintottam akkor úgy érezte mint ha beragadt volna gomb és nem akarta abbahagyni. Utána olvastam és írták h a driver-ben van firmware frissítés ami meg fogja oldani.

Itt jön a probléma mert a firmware frissítés közben kiírta h update failed és azóta nem ismeri fel az egeret egy gép sem, a driver mappájában lenne egy updateFW.exe de az meg indításkor azt írja ki h "wrong param".


Tud valaki rá valami megoldást vagy marad a jótállás és küldhetem vissza?


Win7-et használok és ez előtt egy razer egerem volt de annak letöröltem a driverét mikor ezt beszereztem.



2016. júl. 19. 20:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!