Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a bizonyos processzor...

Ez a bizonyos processzor kitudná futtatni az adott videókártyát? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tesómnak van egy régi processzora és nem tudja, hogy ami nekem van régi kártyám azt ki tudná-e a procija hajtani. Odaakarom neki adni, mert nekem már nincs rá szükségem ő meg hasznát veheti.

A procija: AMD Athlon x2 6000+ 3Ghz

Amit odaadnék neki régi vga: geforce gt 740 2 gb ddr5 128 bit


Itt a link róla.

[link]


Na szóval akkor kitudná-e hajtani a processzora a régi videó kártyámat?



2016. júl. 21. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze
2016. júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Amúgy, ez engem mindig is érdekelt, hogy hogy lehet megállapítani azt, hogy egy adott proci ki tudja-e futtatni az adott vga-t . Ezt, hogy lehet megállapítani?
2016. júl. 21. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok tesztet nézel illetve kis józan paraszti ész is kell hogy egy 2 magos proci tuti nem hajt ki egy gtx 970et (kivéve a hts az talán)
2016. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséged! Legalább tesóm megnyugodott, hogy még nem szükséges új prociba fektetni.
2016. júl. 21. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 azért egy G3258 vagy G4400 4.5GHz-en nemhiszem,hogy nagyon haldokolna a legtöbb játékban.

egyébként meg az első genes athlon nem valami erőmű...nézzétek meg a lapot,ha belemegy AM2+ proci,akkor 2-3ezer forintért vennék bele pl Athlon II X2 240-et vagy valami hasonlót.lényeg hogy II-es legyen.majdnem duplaakkora a teljesítménye.

2016. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen a tesómnak, am2+-os proci foglalata van. Csak neki most ment tönkre a régi geforce 8600 gt-je én meg úgy gondoltam, hogy odaadom neki. Mert nekem egy gtx 970-em van.
2016. júl. 22. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!