Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a laptopról?

Figyelt kérdés

Ár érték arányban, mit gondoltok megfelelő? Esetleg tudtok ajánlani hasonló kapacitású gépet jobb áron?

[link]

A legalsó, 199.928 forintost (z51-70) akarom megvenni.

Minden vélemény érdekel! Főként modern tervező programok használatához lenne rá szükségem, de remélem a jövőben kijövő játékokkal sem lesz gond (nem szükséges a max grafika).



2016. júl. 21. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a processzor nem a legerősebb, igaz hogy core i7,de mivel "U" jelzésű, ezért extra energiatakarékos, a RAM-al nincs gond, a GPU meg AMD, de elég jó mondjuk, én nVidia párti vagyok, de szerintem elég jó. Kinézetre jó, numpad is van, számomra fontos, hogy legyen rajta,FHD szép de többet is fogyaszt. Szerintem megéri, egyébként annyi pénzért.
2016. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!