Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék összerakni egy régi...

Szeretnék összerakni egy régi konfigot, mit vegyek bele?

Figyelt kérdés
Nos,az lenne hogy raknék össze egy régi konfigot.A régi időben nagyon sok játékkal toltam,d2 cod2 stb.. és a windows XP-t nagyon szerettem!Max 1Giga ram lenne AMD proci valami jó alaplap és max 1 gigás videókártya.A többit megoldom,csak hogy mit vegyek bele? Mivel én nem tudom.A régi gépem 6 évvel ezelött amd-s procival volt szerelve.Nagyon hiányoznak azok az idők.

2016. júl. 21. 19:17
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és az alkatrészeket a hardverapro-oldalról vásárolnám.
2016. júl. 21. 19:18
 2/7 anonim ***** válasza:
és miért nem tervezel haladni a korral? Általában meg lehet oldani, hogy a retro játékok menjenek win10-en. Ha anyagi probléma, akkor vedd a kommentemet tárgytalannak :)
2016. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A mostani konfigom 350Ezer forintba van.Szeretnék egy régi gépet is.Engem nagyon húz a régi világ.Nagyon szerettem a régi játékokkal játszani,a mostani w10-sem nem akarja vinni pár játékot.Igazából most nem arra gondolok h 50-100 ezer forintot ölnék bele..A régi világ engem húz:) Szóval szeretnék egyet összeállítani.
2016. júl. 21. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:
komplett gépet vegyél, szinte 10 ezerből meg van mindennel...
2016. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Építeni szeretném :) Több örömöt ad :) Raktam már gépet össze nem is 1-t :)
2016. júl. 22. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolod van egy hasonló gépem, mint amit leírtál...

Egy 500 GB HDD-re elcserélem, ha érdekel :)

2016. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj h nincs 500-s gigás vinyóm :/ Mik vannak benne ?:)
2016. júl. 22. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!