Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyivel jobb a hűtése,...

Mennyivel jobb a hűtése, hővezetése egy drágább proci pasztának?

Figyelt kérdés
Processzort cseréltem egy laptopban valamilyen pasztát rákentem néha nagyon felmelegedik, egy drágább jobb hővezetésű pasztával meg lehetne oldani a problémát? Milyen márkát fajtát ajánlanátok?

2016. júl. 22. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem fog sokat befolyásolni, főleg mivel laptopról van szó, és nincs elég nagy hőleadó felület kialakítva neki.
2016. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6.8W/M-K hővezetésűt vettem 10 fokkal alacsonyabb a hőmérséklete
2016. szept. 16. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Az akkor se a paszta miatt van, vagyis nem attól, hogy mekkora a hőátadó képessége, mert a hűtést továbbra is a borda+venti végzi...


Akkor ott már sokkal inkább az volt a baj, hogy beszáradáshoz közel volt a paszta és azért volt meleg.

2016. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem lehetett beszáradva 1 hónapos se volt a pasztázás én csináltam lehet nem jól a másikat boltban csinálták
2016. okt. 19. 08:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha túl sokat nyomsz oda akkor megint csak nem jó mert szigetelni fog, ha kevés akkor meg nem elég neki az anyag, amin keresztül átadja a hőt.
2016. okt. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor lehet sok lett, a boltban jól megcsinálták
2016. okt. 20. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!