Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs hang a gépemen. Valami...

Nincs hang a gépemen. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hete kénytelen voltam egy új Winchestert szerezni, illetve telepíteni valami op. rendszert tenni rá. Rátettem a Windows 7 Ultimate-et, nem volt hangom, mert amikor megpróbáltam rárakni a SoundMax-et, azt írta, hogy nem kompatibilis ezzel a szoftverrel. Utána megpróbáltam a Realtek-et is, azt feltette, és írta, h indítsam újra. Megvolt, de semmi nem történt... Előtte Windows 7 Professional-om volt, így azt is megpróbáltam. Ott is teljesen ugyanez történt.. Egyik nem tetszik neki, másik nem akar beaktiválódni. A Winchesterem egy 80 gb-os Desktar, az alaplapom meg ASUS márkájú egy integrált Hangkártyával. Valakinek esetleg van valami ötlete? Mi lehet a probléma, és, hogy hogyan is lehetne megoldani?

UI.: Az előző (ugyanúgy 80gb-os) Vinyóval és Professional-lal a SoundMax működött...



2016. júl. 22. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Az Asus márkájú alaplapod pontos típusa alapján ha feldobod a lap drivert, kellene lennie hangnak
2016. júl. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!