Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDMI kábellel miért kisebb a...

HDMI kábellel miért kisebb a kép a monitoromon?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy új monitort (Samsung LED, SE390 22) és eddig VGA gábellel használtam (átalakítóval). Ma vettem egy HDMI kábelt, a szebb képért, de a szélén kb 2cm fekete keret van a képernyőn.

Videó kártyám: AMD RADEON R7 260X (GIGABYTE)

2048MB GDDR5



2016. júl. 24. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt a keretet el tudod tüntetni a monitorod beállításait bogarászva. Rég nem volt márkás monitorom, de érzésre máig nincs szoftveresen megoldva ez, így maradnak az oldalsó/alsó gombok nyomogatása.
2016. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem írtam volna ki a kérdést, ha előtte nem néztem volna át a menüjét.

A joystick (márkás monitorok továbbfejlesztett gombja;) ) megnyomásával a Forrás az egyedüli amit nem igazán értek, hogy mit csinál, valamint a kép beállításánál is csak két opció van: Automatikus, Széles. Amivel nem tudok semmit kezdeni, mert semmi sem változik tőle.

2016. júl. 24. 19:30
 3/4 anonim válasza:
A videókártya beállításoknál keress olyat hogy underscan vagy valami hasonló, valami csúszának kéne lennie. Ott 0%-ra kell állítani emlékeim szerint.
2016. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Na megtaláltam:


[link]

2016. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!