Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sapphire Radeon HD 5670 1GB...

Sapphire Radeon HD 5670 1GB Gddr5-elbirna egy 300wos tápecsség?

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 11:48
 1/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Mi a tápegység neve? ha minőségi persze.
2016. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát aszt nemtudom megmondani mert nincs rá irva ssemmi csak hogy hány w meg stb egy acer md30-as szamitogep rs880m05 lap van bnne
2016. júl. 25. 11:54
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség Tápeccség
2016. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ja!!!!! köszi nagyon vicces!
2016. júl. 25. 11:55
 5/8 Amarok Tonrar ***** válasza:
Há figyejjé édesöcsém, fogod a gépednek a ódalát, oszt leszeded, egyszerű az, mint a ganéjhordás! Ottan lesz egy doboz, ráírva egy csomó betű, meg szám, meg hülyeség. Na, ottan van hogy miljyen is a tápeccség pontos típusa. Ha például hákácé, akiga, kodegen, vagy emtech, akkor slamasztikában vagyol. Nézzed meg sebtibe, oszt írjad le mit tanátá! Sok itt a jó, eszes gyerök, valaki bisztossan ismerni fogljya a márkát-e, he!
2016. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Oszt Bálintos ecsém vegyé' egy helyesírási MAGYAR szótárat is!
2016. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok hüje belül néztem tudom mi az a tápegyccség de nem találom a márkát nyálgépkém!!!!!!!
2016. júl. 25. 17:16
 8/8 Amarok Tonrar ***** válasza:

"nem vagyok hüje"


A világért sem vádolnálak ezzel alaptalanul...

2016. júl. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!