Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megérné így összerakni egy PC-t?

Megérné így összerakni egy PC-t?

Figyelt kérdés
MSI Z97A GAMING 6 alaplapra gondoltam és egy Intel Celeron G1840 procira, amit később cserélnék egy i7, i5 vagy xeon-ra, a graf kártyán még gondolkodom, de a jelenlegi egy hd7970. Megérné így, hogy folyamatosan cserélem?Ennek az oka az, hogy nincs nagy tőkém XDD
2016. júl. 26. 16:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A tápot és a hard disket is áthoznám a másik gépből, és a régi alaplap egy msi 870-c45 és egy athlon II x4 640
2016. júl. 26. 16:45
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem ha teheted akkor mindenképp spórolj és ha megvan az összes alkatrészre a pénz akkor vásárolj be...butaság lenne egy celeron egy ilyen lapba.bár ez attól függ mennyire sürgős a vásárlás ha ilyenen gondolkodsz.
2016. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg erre a lapra és a procira megvan a pénzem, ezért is gondolkodtam rajta, és ahogy utána olvastam még ez a proci is erősebb valamivel mint az ami most van :)
2016. júl. 26. 16:51
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszek az árakra akkor ez 60 ezer.


Miért nem gyűjtesz még egy nagyon keveset és egy B150+i5 6500 vagy H110+i5 6500 vagy B150+i5 6400....?

2016. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
legyen meg a pénz a processzorra is és az után vedd meg az összes cuccot amit akarsz..feleslegesen ne vegyél egy celeront.
2016. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha nem sürgős a dolog és nem hirtelen kell a gép mert a másik esetleg nem jó akkor mindenképp várj még a vásárlással.
2016. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezzel a jelenlegivel az a gond, hogy a processzor irtózatosan felmelegszik, és nagyon hangos, cseréltem rajta pasztát is, de csak egy kicsivel lett jobb. így, hogy netezek még nem annyira zavaró, de ha elkezdek gamelni már olyan mintha valami repülő ventilátor lenne benne, két szobával odébb is lehet hallani.
2016. júl. 26. 17:05
 8/14 anonim ***** válasza:

Drága lapnak csak akkor van értelme ha tuningolsz, jobban jársz egy 20-25 körüli lappal meg egy erősebb procival. Plusz ha egészen őszinte akarok lenni ennyit már semmiképp nem költenék erre a platformra.


A melegedéssel kapcsolatban; takarítsd ki a hűtőt ha még nem tetted volna meg, vagy ha belefér vegyél egy másikat(ez ajánlott akkor is ha új procit veszel, a gyári sosem elég hatékony).

2016. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Novemberben lesz a szülinapom, addigra mindenhogy meglenne az új proci, és lassan kezdődik az iskola is, suli alatt úgysem nagyon szoktam gamelni, max netezés filmnézés, esetleg hétvégén, ezért gondoltam h addig elég lenne egy ilyen proci :)
2016. júl. 26. 17:12
 10/14 A kérdező kommentje:
amúgy a lapot 30 000-ért venném ismerősömtől, nem nagyon használta, talán 3 hónapot, és még jótállás is van rajta majdnem 2 év
2016. júl. 26. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!