Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mik a véleményeitek meglátásot...

Mik a véleményeitek meglátásotok, hogy egy normál multimédiás gépben jó lenne egy Corsair CX500-as?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!!!
2016. júl. 26. 22:50
 1/5 Lord Hidan ***** válasza:
Konkrétan milyen konfigra gondolsz? Ha nincs benne csak integrált vga akkor felesleges ekkora táp főleg CX-ből oda egy fsp apn 350w is sok
2016. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Engem az érdekelne, hogy milyen minőségben ez a táp?

Jobb azért egy Chieftectől, milyen ez a CX széria, mennyire megbízható?

2016. júl. 26. 23:37
 3/5 Lord Hidan ***** válasza:

Alacsony költségvetésűbb, kisfogyasztású akár játszós gépekbe ajánljuk de az 500W-os nem éri meg. Ahova 500w-os táp kell oda minőségibb táp is. Maximum a cx430W éri meg esetleg cx450M. Ráadásul a 18ezer ft-os árán nagyon túlárazott.


Kétlem hogy kéne neked 500W-os táp 15-16 ezres áron elérhető egy XFX TS vagy XFX PRO 450W-os táp Seasonic belsővel ami sokkal megbízhatóbb

2016. júl. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is egy cx500w van a számítógépemben.Mondjuk én játszásra használom,és tökéletes.Egyáltalán nem találom túlárazottnak,tápon meg soha sem szabad spórolni.Egy multimédiás gépbe ez tökéletes.Olyan konfigurációba,mely futtat minden mai játékot high-beállítások mellet,kell a 600w.
2016. júl. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
CX-ből csak a 450, 550 és 650 modellek a megbízhatóak és azok erősen ajánlottak is! A többiben félre van kalibrálva az OTP, a kondenzátorválasztás is problémás.
2016. júl. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!