Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek 520...

Milyen laptopot vegyek 520 ezer forintért?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Végre a sok munka meghozta a gyümölcsét és összegyűlt a pénz egy "gamer" laptopra, de nem tudok dönteni. Mindenképpen játékra szeretném elsősorban használni, de a munkám megköveteli a multimédiás szoftverek használatát is. Én egy Asus ROG 752-VT re gondoltam 16 gb DDR4 es rammal, de félek, hogy nem tudná hozni a GTX 970m az elvártakat. Nézegettem még a GL502VY-t is mert 980M van benne 8 giga ddr5 -ös memóriával, de nem találtam róla részletesebb tesztet és félek a felmelegedéstől. Rá vagyok szorulva a laptopra, emiatt nem asztali PC-ben gondolkodom. Ha lenne esetleg más alternatívára ötletetek, azokat szívesen várom.

2016. júl. 27. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
háát egyértelműen a gl502vy, 2 col-al kisebb mint a másik de kb. annyi a különbség hogy a gl502vy erősebb videóvezérlővel van ellátva(gtx980m), régebbi széria(nem sokkal régebbi nem kell megijedni),2 collal kissebb(15,6 col, a másik meg 17,3)
2016. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok

szerintem youtube-on nézz teszt videót ahol összehasonlítják a két videóvezérlőt.Itt egy videó angolul(gondolom tudsz angolul ha ennyi pénzt tudsz szánni egy laptopra(ne vedd gúnyolódásnak)) https://www.youtube.com/watch?v=iWGF5_vZJDI

2016. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen felsőfokúm van angolból. :) Igazából tényleg a melegedéstől félek a GL502VY- nál és nem találok a végleges verzióról tesztet, csak a demó készülékekről.
2016. júl. 27. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a helyedben, biztos azt csinálnám, hogy vennék egy asztali gépet 350 környékén. Továbbá egy laptopot 200 körül. Lesz egy ütős géped, ami teljesítményben bármikor veri az ilyen árú laptopokat, és lenne egy laptopod ha vinni kell valahova. Megfontolandó, de lehet neked nem opció ez. Csak egy ötlet ;)
2016. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, de kell az erős laptop mindenképpen :)
2016. júl. 27. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:
kb 1 vagy 2 hónap és lesz gtx 1080as laptop is, vagy 1070es akkor sztem inkább olyat vegyél, ha már ennyi pénzt ráköltesz
2016. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!