Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri hardverapron újonnan/bo...

Megéri hardverapron újonnan/bontatlan termékeket vásárolni?

Figyelt kérdés

Persze most olyan eladókra gondolok akiknek sok pirosuk van.


Arra lennék kíváncsi, hogy ők hogyan gariztatnak? Visszaküldik a gyártónak? Illetve ha veszek valamit amihez jár 3 év gari, és az eladó 2 év után külföldre költözik és ott is marad, akkor mi van? Elvesztem a maradék gari időt?



2016. júl. 30. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Megérheti, többször vettem pl.procit (OEM) a bolti ár 80%-ért. A garancia meg abszolút bizalmi kérdés, mert ahány eladó, annyi metódus a garira. Ezért veszek csak procit onnan, mert azok nem szoktak, csak úgy elhalni. :)


Még nem romlott el semmim, amit onnan vettem,de papírom mindig volt. Hogy ért e volna valamit, ezt nem tudom.

2016. júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lord Hidan ***** válasza:

Én boltból max ramot szoktam venni mert az nem drágább boltban se. Minden mást ha-ról veszek. Garizás meg rajtuk múlik nyilván sok pozitívos tagtól nem kell félni. Én pl videókártyát most garancia nélkül vettem 1 hét próbagarival úgy hogy ciceregve hirdette.


3napig teszteltem nem cicergett viszont dropolgatott. Írtam neki és még ő jött el érte sőt még az utazási költségem is vissza fizette.

Normális embertől kell venni és nem lesz gond.

2016. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2016. júl. 30. 13:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Ajánlom mondju LeC-et.

Már egy 3470s, 320-as WD Blue + külső tok, 60GB-os V300 Kingston meg egy 120-as HyperX Fury, egyikkel sincs baj, minden úgy volt ahogy azt megírta.

Ennyi.

Megfelelő csomagolás és pontos határidők, ennyi.

2016. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sipiről mi a véleményetek, ha egyáltalán van ?:)
2016. júl. 30. 14:37
 6/10 Lord Hidan ***** válasza:

Sipitől én még nem vettem semmit és nem is fogok. Egyszer akartam tőle venni egy xfx r9 380 4gb-ot Ráírtam szerint kérdezősködtem még árakról más márkában majd közölte hogy az xfx se annyi hanem már drágább (4-8ezerrel kb) de ha olcsóbb lesz szól.

Hát mondom oké.

Másnap megkértem valakit hogy írjon már rá mintha venni akarna egyet. Persze hogy neki a hirdetésben írt áron akarta adni.. Nagyon korrekt mondhatom.


Persze lehet másnak jó tapasztalata van vele

2016. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lord Hidan ***** válasza:
szokás szerint*
2016. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor valszeg csak proci vásárlás lesz ha-n.
2016. júl. 30. 17:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért mondom, nézd meg LeC-et, ő a legtisztább akit látok fent és üzletet is kötöttem vele.


Itt az oldala is:

[link]

2016. júl. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pcx-től olcsóbban tudok lapot meg ramot vásárolni :D
2016. júl. 30. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!