Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek jó ez a vidikártya...

Szerintetek jó ez a vidikártya? Amd radeon R5 230 2gb DDR3 . olvasd el a lentit is! (többi részlet lent )

Figyelt kérdés

tudom h ezeket elvinné de kb milyen bállításokon ?

far cry primal

farcry 4

gta 5

watch dogs

assassins creed unity

assassins creed rogue

assassins creed 4

többi hardver : intel core 2 quad 8300 , 4gb ram + a vga ram , asus p5ql pro motherboard .


az értelmes válaszokat köszönöm .



2016. júl. 30. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
játékra alkalmatlan a vga netezni jó de többet ne várj tőle
2016. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Alkalmatlan ? :D gta 5 öt 30-40 fpsel viszi
2016. júl. 30. 15:10
 3/14 anonim ***** válasza:

Egy ilyen konfig kötve hiszem, hogy a gta v-öt 30-40 fps-el viszi.

De ha viszi és tudod akkor minek kérdezed?

Kb egyik játékot se viszi az a gép élvezhetően.

2016. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon a legtöbb ember ha lát egy olyan VGA-t ami nem közép-felsőkategóriás rögtön azt mondják alkalnatlan, ne foglalkozz az olyanokkal. Valóban nem valami erős, de az alkalmatlan óriási túlzás. 1024x768 low-mediumon szerintem mind menne, far cry 4 tudtommal csak 4 magos procin indul szóval az felejtős (meg lehet oldani jogy elinduljon de szerintem nem ér ennyi hercehurcát) GTA V megy ezek közül a legjobban, a többitől ne várj ennyi FPS-t.
2016. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy élvezhetően ? Hd ba ?engem nem érdekel a felbontás :D
2016. júl. 30. 15:22
 6/14 anonim ***** válasza:

Úgy értem, hogy élvezhetően, hogy nem a legkisebb felbontás, nem 10-20 fps, és lehetőleg ne a legkisebb beállításokkal, bár az még tűrhető is.

Ezen a gépen laggolni fognak. Ez van, sajnos egyre csak nagyobb és nagyobb lesz a gépigénye a játékoknak, és a gépedben nagyon kicsi a konfig.

2016. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez az észrevételem nem lát egy r9 et akkor már gagyi még hogy netezni jó nekem a régi kártyák radeon x500/700 szériás kártyán na az való netezésre de még az is jó játékokra kissebik gépigényű játékokra
2016. júl. 30. 15:26
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért mondják mert ez az igazság.

Nekem van egy gyenge gépem, ami majdnem olyasmi mint a tied, egy amd 2 magos proci van benne 4 gb rammal, és egy hd 6670-es kártya, ami egy pici kártya, de az R5 230-nál még mindig erősebb, és kb semmi játék nem megy rajta. Egy cs go még tűrhetően el-el megy rajta de amiket felsoroltál azok felejtősek ekkora konfigon.

2016. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Míg a másik gépben van egy középkategóriás kártya egy hd 7870 és apu 4 magos proci és 16 GB ram, ez se mondható egy nagyon erős konfignak, de egy középkategóriát megüt, ezzel már lehet normálisan játszani az újabb játékokkal is.
2016. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
A vga szerintem se a legjobb választás ha nincs nagyon jobbra keret akkor is inkább olyasmit szerezz be ami DDR5-s és legalább 128 bit-es. Ez a kártya így nem fogja neked elvinni ezeket a játékokat. Az én gépem am szintén nem egy izom cucc ráadásul elég régi q6600os cpu 8 giga ram + egy gt 740es. De lazán viszi highon 720p-ben 50-60 fps-ben 1028p-ben 40 körül a gta 5-t witcher 3-t is 30-40en tudja tartani fallout 4 50 környékén. Amikben nem vagyok biztos az a unity és a FC prime azok szerintem már nem mennének jól.
2016. júl. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!