Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Le eget a tap vagy a proci?

Csongi2000 kérdése:

Le eget a tap vagy a proci?

Figyelt kérdés
Proci Core2Quad q8200 es egy 285 wnoname tap.Ma ahogy Saints Row The Thirdot jacotam es egyszer megakat a kep es elkezdet szolni a hangszoro meg alitotam a gepet es probaltam elinditani es elindul de egy 5 masodpercre es ujraindul.A Tap ventije mar elkezdet zorogni egy ideje de meg ment es a procin most volt cserelve csutortokon a huto

2016. júl. 31. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp vegyél új tápot.
2016. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne használj no name tápokat. Sokan itt spórolnak, és emiatt mennek tönkre a gépek idő előtt.


Cserélj tápot, ha szerencséd van ennyivel megúszod. Bár lehet processzor hiba is, igazából alaplapnak csipogni kellene (persze van aki kihagyja a csipogót...)...


De alaplaphiba is lehet a rossz áramellátás miatt.

2016. júl. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg probaltam mas tapal aval el sem indult es viszakototem a regire es el kezdet sipogni ki szetem a ramokat es ugy is szerintem a proci ment tonkre mert a tap jo
2016. júl. 31. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!