Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha videókártyát szeretnék...

Ha videókártyát szeretnék beszerelni a gépbe, elősször kell az illesztő progit telepíteni és aztán belehelyezni a kártyát, vagy fordítva? (GeForce 610-es series)

Figyelt kérdés

2016. júl. 31. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
bármilyen videókártya is legyen,először a videókártyát kell behelyezni és utána kell feltelepíteni a drivert.ez egy illesztőprogram hogy tudja kezelni az operációs rendszer a kártyát.
2016. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát ha belerakom a kártyát, és elindítom a gépet, az illesztőprogram hiánya nem akadályozza semmiben a képi megjelenést?
2016. júl. 31. 17:20
 3/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Rossz lesz a felbontás meg nem lesz szép átlátszó a windows. Meg nem fogja a kártya azt a teljesítményt nyújtani. De fel fogod tudni tenni a drivert.
2016. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az attól függ,ha van integrált gpu akkor az lesz az elsődleges és akkor a dedikált videókártyát azt addig nem használja,csak miután fent van a driver.de azt pl nem tudom hogy ha nincs integrált csak dedikált akkor hogy működik a megjelenítés,bár lehet attól függetlenül tud megjeleníteni.
2016. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Sok mindent szereltem már gépbe de mivel Vidi kártyával még nem volt dolgom, ezért vagyok bizonytalan.
2016. júl. 31. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 hogy használná az integráltat, ha nem annak a kimenetére dugja rá? Ez nem laptop, hogy váltogathasson.
2016. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!