Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olcsó gép. Átverés?

Olcsó gép. Átverés?

Figyelt kérdés

Helló.


Hardveraprón kinéztem egy árban kedvező, jó felszereltséggel rendelkező gépet.


Meg egyeztem az eladóval, hogy 10 ezer forint foglalót utalok neki, ez a holnapi napon esedékes.


Megegyezésünkkor kértem tőle telefonszámot, amire nem reagál, pedig az oldalon volt belépve hiszen kitett egy másik terméket is és azt upolta.


Utolsó üzenete 3 napja volt, amiben közöltem hogy jegelte a cuccot. 2x kértem telefonszámot, semmi válasz.


Szerintetek átverés, vagy utaljam a 10est? Kevés értékelése van, de negatív nincs.


Előre is köszi.



2016. aug. 2. 14:01
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Utolsó üzenete 3 napja volt, amiben közöltem


*amiben közölte


Bocsi :)

2016. aug. 2. 14:03
 2/22 anonim ***** válasza:

Ki az?

Akkor talán "kicsit" könnyebb lenne a dolog, na meg a gépet is.

2016. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én sose adok meg telefonszámot, hiába kérik, engem ne hívogassanak idegenek telefonon. Akar valamit írjon üzenetet. Tököm kivan az ilyen telefonálgatós majmokkal.
2016. aug. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Lord Hidan ***** válasza:
Küld el ki az. Én is utálom egyébként ha hivogatnak.. Ott vagyunk le lehet azt írni
2016. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ne utalj előre semmiféle foglalót ilyen nincs főleg nem olcsó gépnél

Szerintem átverés

2016. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

jobb lenne tudni kitől meg mit/mennyiért veszed.

Ha nincs 50+ a akkor nem árt gyanakodni. Az ördög sose alszik.

2016. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Lord Hidan ***** válasza:

Egyébként előleget én se utalnék előre.. Minek? Max a postát egy ezres és kész. Vagy jegeli neked vagy nem döntse el.


Az az 50+ meg ha lehet eladásokból származzon nekem is 50+ van pl de én a legtöbb dolgot vettem inkább ezt is érdemes nézni

2016. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

A gépért én megyek el Pestre. Ez esetemben 220 km.


A gép maga 140 ezerbe kerül.


3-as. Nekem megy az olyan hozzá állású majmokkal van tele, mint amilyen te vagy.

200 kilométert utazok, ami nekem +10k oda vissza 400km.


Ezt én vállaltam, mert látni akarom miért adok ki ennyi pénzt, és ha már ennyit utazok, akkor igenis kell a telefonos egyeztetés.

2016. aug. 2. 15:37
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát akkor se utalnék előre, még kapsz egy kamu címet azt ennyi lesz.
2016. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 MGéza ***** válasza:
100%
Na ja, nehogy már foglalót kérjen! Az ilyennek egyértelmű átverés szaga van. Persze lehet, hogy eladta közben és tényleg volt gép, rád meg tojik... Ne rágd magad ezen, nyugodtan linkeld be a hirdetést mit akart eladni 140-ért, hátha nem az lenne a legjobb vétel.
2016. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!