Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet ezért lassabb a gépem?

Kevinnnn kérdése:

Lehet ezért lassabb a gépem?

Figyelt kérdés

Hamarosan jön a Battlefield 1, és hát mivel régebben sokat játszottam a Battlefield 4 el 1920*1080 ultra beállításokon újra feltettem, viszont szinte 1-2 FPS volt amit nem értek, mert simán vinnie kéne. Arra gondoltam, hogy ideje 3,5 év után a gépet kifújni és feltelepíteni a Windows 10-et, így megoldódhatna a probléma? Gondolom ez a 3,5 év már nagyon sok egy gépnél. Vagy a hűtés sem jó?

i5-3470 3.2GHZ

8gb ram

videókártyámat sajnos nem tudom most így fejből



2016. aug. 3. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
hát egy kifújás biztos nem ártana,proci újrapasztázás,Windows 10 (és egy driver check mondjuk a driver boosterrel),vírusírtás,CCleaner,egy stressz test (teljes körű),Táp ellenőrzés (azt mondjuk szakemberrel).3,5 év sok ídő...
2016. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyen trehány voltál ennyi ideig magadra vess... Komolyan. Ez most fake kérdés? Mert mi az, hogy azt sem tudod milyen videókártyád van? Fáraszd azt ami veled egy idős.
2016. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!