Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Legjobb skylake proci+alaplap+...

Legjobb skylake proci+alaplap+videókártya kombó 100ezer-ből?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 17:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Azért nem beszélnék IQ szintről mert aki az írtam-ot rövid i-vel írja annak nem kéne az IQ szintekről beszélgetni (a többi hibát már nem is említem...)
2016. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

# 11 Mi ez a nyelvtannáci-ság?

A helyesírási hibák-nak semmi köze ahoz hogy az ember hülyébbe vagy sem.Szóval még egyetemisták is elvéthetnek pár ékezethibát akkor is egyetemisták maradnak. -_-

Bár aki ennyire nyelvtan nácizik pár ékezet hibáért annak van valami baj a fejével az egyszer biztos.

2016. aug. 4. 20:37
 13/24 A kérdező kommentje:

*hülyébb e

Csak még mielött szivrohamot kapsz.

2016. aug. 4. 20:41
 14/24 anonim ***** válasza:
hülyébb-e*, gondolom szívrohamot kapott.
2016. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom csak akkor ne te papolj az IQ-ról amikor írni se tudsz... Mi csak segíteni akartunk... (És helyesen írni szerintem az intelligencia része mivel az is tükrözi az "értelmedet")
2016. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
# 14 Leginkább kérdő mondatoknál irjuk kötőjel-el.
2016. aug. 4. 22:54
 17/24 A kérdező kommentje:

# 15 Akkor a te logikád szerint, pár ékezet hibát elvét az ember (este)=az illető nem tud írni.

Azt lekopogom te probálkoztál de a másik illető az már más kérdés....

Attól még hogy pár ékezetet elvétesz este az nem azt jelenti hogy kevesebb lessz az IQ-ud. -_-

De viszont ott ahol valaki téged hiv inkompetenciás-nak hoalatt ő saját maga a bunkó és csak a kölcsön kenyeret visszakapta ott az intellektus nem valami jó.

Meg te mint eggy született nyelvtannáci képes vagy leálni veszekedni egy emberrel mint eggy 10 éves mert hogy írtam helyett irtam-ot mertem írni, akkor az intelligencia nálad-se kecsegtető....

2016. aug. 4. 23:26
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
A bunkóságomat csak beleképzeled magadnak, ezt már egyszer leírtam.
2016. aug. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#Kérdező

Ha nem írsz le valamit honnan a számból találjuk ki? Ma már simán szoktak 150 ezer forintért it olyan gépet összerataktni amin csak netezni, videótnézni, esetleg használni programokat (excel,powerpoint)

Semmi kikötésed nem volt azon kívül hogy max 100k és skylake.

És egyébként ebből az árból elég necces "jót kihozni".. Felvázolom:

Veszel egy i3-at 35k

Alaplap 20k

Vga: gtx 950 45k


i5 60k

Alaplap 25k

Többit elrakod égy gyüjtesz vga-ra

Pentium 15k

Alaplap 20k

Gtx960 60k

És mihamarabb fejlesztést egy processzort :)

2016. aug. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
# 18 Érdekes akkor rajtad kivűl mért nem vádolok senkit se bunkósággal ? De ha csak így tudod minden este lehunyni a szemecskédet akkor nyugottan magyarázd be magadnak a hülyeségeidet, rajtam ne múljon.
2016. aug. 7. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!