Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A régi crt monitorom cserélném...

A régi crt monitorom cserélném le életem első modernebb monitorára. Mit javasoltok? Van hátránya is? Menyire tartósak ezek?

Figyelt kérdés

vannak ezeknek hátrányai is?valahol azt olvastam hogy pár ezer óra használat után tönkre mennek,valamit cserélni kell bennük mert elhalványul a monitor képének fénye annyira hogy használhatatlan lesz.ez igaz?

és mennyire tartósak az ilyen monitorok?mert a mostani crt-m 12éves nagyon jól bírja.csak tartósabb használtara kicsinálja a szememet.


2016. aug. 5. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A nagyon régi LCD képernyőknél még talán volt ilyen probléma de egy újabb, modernebb monitort ugyanúgy használhatsz akár évtizedekig is mint a régi CRT-t. Hátránya abszolút nincs. Nincs vibrálás nem készíti ki a szemet (vagy legalábbis annyira egyáltalán nem), sokkal kevesebbet fogyaszt és a képminőségről még nem is beszéltünk. Abszolút megéri a váltást.
2016. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Haverom egy ősrégi monitoránál jelentkezett a leírt hiba, de én 10 éve ugyanazt a monitoromat használom és pont olyan képet ad, mint megvételkor (azóta mellé került egy második monitor is, szóval van referencia).
2016. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem is gondolatm volna, hogy valaki használ még crt monitort. De egyébként mindenképpen megéri cserélni.
2016. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!