Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb gépösszerakó webáruház? Az ipon-t és a PCX-et néztem meg még sok mást és mindre rengeteg kritika van.

Figyelt kérdés

Nekem az ipont tetszik, de az árukeresőn nem írtak jóra szépeket.

Nektek melyik a kedvencetek ?


-Szeretnék tapasztalatokat hallani.

-Szeretném megkérdezni kivülálló ként is melyiket választanátok.

-Magáról a gépek összerakásának a minősége is milyen?



2016. aug. 5. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Na most a gépösszerakóról kérdezel vagy az gépösszeszerelésről?


Nem mindegy ám.

De gyanúm szerint az összeszerelés érdekel, és azt mondom, hogy nézd meg ezt vagy 20x és soha az életben nem kell összeszerelést kérned.


[link]


Beállítottam az időpontot is amikor elkezdi így a lényegtelen dolgok kimaradnak.

2016. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a linket, de alapból ezek a gépöszerakó helyek érdekeltek.


Már rengeteg ilyen jellegu videót néztem, mindent meg is jegyezem álmomban összerakok bármilyen pc-t, de attól tartok gyakorlatba képes vagyok a legkönnyebb helyen elrontani :D


Ezért lennék hajlandó azt az ezrest odaadni mint hogy a 70.000-es alkatrészt kelljen újra megvásárolni :/

2016. aug. 5. 22:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért kellene újra megvenni?

Garancia, azt meg ők nem tudják, hogy mitől van a baj, de kb nem is tudnál...


Egy van amit még én is elrontok pedig most már 5x csináltam az a gépház ledek és gombok bekötése, de a többit kb el se lehet rontani mert úgy van kitalálva mint az a játék a formákkal, a kör alakúba nem tudod beletenni a kockát, ez ugyan így van a többi dologgal is.

2016. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!