Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Logitech F310 és F710...

A Logitech F310 és F710 kontrollerek között van különbség azon kívül, hogy az egyik vezetékes, a másik vezetéknélküli?

Figyelt kérdés
Ezen a tulajdonságon kívül valamelyik jobb a másiknál, vagy ennyi (plusz a színe) az összes különbség?

2016. aug. 5. 18:17
 1/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Ennyi, plusz az F710 rezeg.
2016. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eszed ágába ne jusson megvenni őket, rengeteg (főleg újabb) játékkal nem kompatibilisek. Csakis Xbox kontrollert!
2016. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez mennyire tekinthető hivatalos információnak? Azért a Logitech termékeire úgy általánosságban sem ez a jellemző, hogy ne lennének kompatibilisek a játékokkal.
2016. aug. 6. 21:09
 4/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Játéktól függ. Nekem F310-em van, amiket eddig gond nélkül futtatott: NES, SNES, GBA, DS, PS2 és PSP emulációk. PC játékok: Grid 2, Grid Autosport, Test Drive Unlimited 2, Dynasty Warriors 8, Guacamelee, Hand of Fate, King of Fighters XIII, Ultra Street Fighter 4, MegaMan Legacy, Shovel Knight, The Legend of Heroes, Victor Vran, Assassin's Creed valamelyik (nem vagyok rajongó). Csak kipróbálva, de rendesen működött (billzet+egér kombót preferálom: Shadow of Mordor, Metal Gear Solid 5 TPP, Witcher 3. Állítólag a FIFA-nál nem működik a jobb analóg kar, de ezt nem tudom, mivel nem játszom a sorozattal. A játékok javarésze mindenképpen tökéletesen futott vele és XBOX 360 controllerként ismeri fel.
2016. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elnézést, közben felvilágosítottak róla, hogy ma már mindegyik Logitech kontrolleren van DirectInput/Xinput váltókapcsoló, tehát elvileg ugyanolyan kompatibilisek, mint az Xbox kontrollerek. Bocsánat, az én 510-esemen még nem volt ilyen, szívtam is vele rendesen.

Viszont az áruk elég húzós, és ennyiért már inkább az ezerszer jobb anyaghasználattal, kapcsolókkal/karokkal és összeszerelési minőséggel rendelkező Xbox kontrollert ajánlanám, hacsak az illető nem a Playstation-típusú kialakítást preferálja.

2016. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Nem tudom mikor jelentek meg ezek a piacon, de 2010 óta biztosan van rajtuk xinput kapcsoló.
2016. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!