Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt gép eladás hogyan?

Használt gép eladás hogyan?

Figyelt kérdés
Lenne egy régebbi gépem amit el szeretnék adni de még sose csináltam ilyet hogy valami cuccom eladtam volna tudnátok ebben tanácsot adni hogy pl a gépet egybe adjam el vagy külön-külön alkatrészenként

2016. aug. 7. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyben mindig kevesebbet ér, mint alkatrészenként, de darabonkénti eladásnál, ha régebbi részekről van szó, gyakran rajtad marad és hiába kerestél volna többet részenkénti eladással, mivel rajtad pár alkatrész kevesebbet hozol ki belőle.


Hardver aprón (Prohardver) áraztasd be a gépedet

[link]

vagy ide is leírhatod a teljes konfigot, AIDA64 szépen listáz minden alkatrészt.


Eladáshoz hardverapro.hu, vagy egyéb apróhirdetési oldal, mint vatera, olx stb.

2016. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egybe vagy külön.. most ez olyan dolog, hogy akarsz hónapokat ülni az alkatrészek fölött mire mindet elviszik pár ezerrel többér mintha egybe vinnék a gépet.

Vagy

Felrakod a gépet úgy ahogy van és elviszik.

2016. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a prohardveres beárazás már megvolt és ez lenne

Alaplap: ASRock B85M Pro4 ~11k

Processzor: Pentium G3420 (1 év gari) ~16k

VGA: ASUS GeForce GTX 750 Ti 2GB (1 év gari) ~28k

RAM: Kingston HyperX 2x2GB DDR3 1600MHz ~5-6k

RAM: Kingston 4GB DDR3 1600MHz (élletartam gari) ~5-6k

Táp: FSP HEXA+ 400w (1 év gari) ~9k

2016. aug. 7. 11:11
 4/5 anonim ***** válasza:

28 azért a gtx 750-ért kicsit túlzó, mikor 25-ért már hd 7850 van ami kb ugyan azt tudja.

Merevlemezt nem látok, az nincs benne, vagy 0 ft-ra értékelték?


Ha egybe adod el, akkor 65 reális, esetleg 70, részenként meg vagy elviszik vagy nem. Én ezt egyben adnám el.

2016. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pentiumot, hexát soha nem vinnék el külön. egyben célszerű


sok sikert

2016. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!