Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A skylake procikon van hővezet...

A skylake procikon van hővezető paszta alapból mármint bevonat? Milyen a gyári hűtésük? G4500-on gondolkozom.

Figyelt kérdés
skylake,G4500
2016. aug. 7. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Paszta van.

Az intelek gyári hűtése pedig manapság sok külön vásárolt hűtésnél is jobb.

Az amd gyári hűtése viszont 1 használhatatlan fos.(Bocsi, muszály volt kiírnom magamból)

2016. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Celeron,Pentium,i3,i5-ön (és ez az előző generációkra is igaz) használható a hűtőjük, képes lehűteni a procikat de egy év múlva nagyon hangos lesz szóval megéri cserélni.


Az összes BOX procihoz adnak hűtőt és pasztát.

2016. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem akkor a paszta végett nem kell idegeskednem.Ennyit is megspóroltam legalább. Köszönöm a válaszokat. És úgy vettem észre az intel hd 530 az 510-el szemben eléggé jól sikerült...
2016. aug. 7. 23:39
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

" Az intelek gyári hűtése pedig manapság sok külön vásárolt hűtésnél is jobb. "


Ezen jót nevettem, köszi. :D


Az intel hűtője jó. Papírnehezéknek, vagy esetleg barkácsolni belőle valamit, vagy csak becélozni vele a kukát.


Igen, lehűt egy G4500-ast, de a hangját hosszú távon nem fogod elviselni.


A proceszor hőmérséklete sok dolgon műlik.


Kihasználtság

Ház szellőzése,

Minőségi, vagy takony paszta.


Ami az intelen van leginkább végtermékhez hasonlítanám ( sz.r )


Artic cooling Freezer Pro 7. ( Előre felkent minőségi pasztával )


Hűvös, halk. és megvan 6 ezresből.

2016. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz overclockolni, akoor jó lesz a gyári hűtő. Az alap hűtőkhöz amúgy nem jár külön paszta, hanem az aljukra van felrakva, egy műanyag fóliával letakarva. Így egy kicsit könnyebb felrakni, mint az after market hűtőket, bár azokat alapból nehezebb felrakni.
2016. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 en pont most gondolkodom G4400-en,es menne is ra egybol az arctic freezer 7.mondjuk a huvossegben azert nem lennek biztos majd a vegen ha mindent beallitottam:DDD (if you know what i mean)
2016. aug. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

nagyon jó halk nekem is az van , i3 6100somon ...

alapnól meg van pasztázva a borda ..

2016. aug. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4

Elmondanám hogy az i5-2500k-hoz kapott hűtő még mindig működik halkan, bár én is kicseréltem pár hónapja egy Artic-ra. Nyertem vele 3 celsiust. Húha! Viszont az i5-4690k-ra már egy egészen más hűtést tettem. Na az halk és 46 fölé sose megy.

2016. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!