Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FPS játékra Optikai vagy...

FPS játékra Optikai vagy lézeres egér jobb?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 17:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#8: Életemben nem hallottam ezekről az arcokról, aztán ráguglizva kiderült, hogy az egyik Kodiak, és a másik kettő is magyar. Akkor ezért nem ismertem őket! Lássuk, milyen egeret használnak!

flash: SteelSeries Kinzu v3

Barcode: ZOWIE GEAR FK

Kodiak: Zowie ZA13

MINDHÁROM optikai egér!!! Fogalmad sincs róla, mit beszélsz, de azért osztod az észt.

2016. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit off, de egy hcgamert nem a perifériái teszik jó játékossá. Ezt értsd úgy, h neked lehet akár 40 ezres egered is, ha nem tudsz játszani, azzal ugyan olyan béna leszel...
2016. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Szia! Igen, hazdutam, nyugodtan pontozzátok le a válaszom :( Igazábol tökre nem gondoltam ,hogy valaki is rákeres ezekre a dolgokra. Kodiak blogján ezt mondta erre a kérdésre felelve:


"Leegyszerűsítve: az optikai egerek talán kicsit megbízhatóbban működnek mint a lézeresek. Azaz pontosítok. A lézeres egerek is igazából optikai egerek, csak a LED-jük lézert bocsájt ki. A működési elvük ugyanaz, az egyetlen különbség, hogy a lézer más hullámhosszon működik, ezért érzékenyebb a felület egyenetlenségeire. Óriási különbség nincs, de én a régi rossz tapasztalataim miatt inkább az optikai szenzort javaslom."

2016. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Szóval ha nincs pénzed nagyon dúrva minőségű lézeres egérre akkor optikai.
2016. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

a " lézeres egerekel " a legnagyobb baj hogy 20-25 ezer alatt nem kapsz értelmes szenzorral ellátottat (és csak logitech-et vennék) míg optikai szenzoros egérből már 10 -15 ezertől nagyon megbízhatót kapsz ami ilyen szenzorral van ellátva pl avago 3090 .

Amik problémát okozhatnak egy egérnél

negatív gyorsulás tehát hiába akarod pont oda rántani fegyoval ahol látod az enemyt nem fog el menni addig a célkereszt .

2016. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!