Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 140. 000 forint értékben...

140. 000 forint értékben szeretnék laptopot venni. Maximum kicsivel efölött. Mit ajánlotok? Infó a lejjebb

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most van egy Dell Inspiron 3521-es laptopom, amit le szeretnék cserélni. Rohadtul nem értek a laptopok felépítéséhez. Sőt, semmihez ami a számítástechnikai része a dolognak. Nos szeretnék egy olyan lapost amin -ahogy a mostani gépemen is- a League of Legends elfut max grafon(árnyékok off nyilván) 80-120 fps-el. A mostani gépem ér mai szemmel 50.000 forintot még is büszke vagyok rá, hogy a LoL-t elbírta ilyen szépen. Viszont egy picivel szeretnék feljebb lépni. Tudom, hogy a laptopok nem game-ekre lettek kitalálva(persze tudom ott vannak a gamer laptopok), de azért biztos van ami mondjuk egy Terat elbír max grafon(?) Tehát ki milyen laptopot ajánl? Sajnos az ,,elvárásaim" csak így tudom megosztani veletek, hogy elmondom mikkel szeretnék játszani. Nem várom el, hogy a laptopon majd elfut a Witcher 3 vagy GTA5 szimplán a LoL meg a jó kis Tera. Tehát van e ilyen gép 140.000-es ár körül? Köszönöm annak, aki időt szán a válaszra és elnézést az ennyire hozzá nem értő kérdésem >< UI.: Van egy laptop amit ajánlottak, erről kinek mi a véleménye? "Dell Vostro 3558"

2016. aug. 11. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Amiket ennyiért lehet venni és amit írtál hasonlóak a tiedhez. Szerintem megérné inkább kicseréltetni a mostaniban a processzort. Például egy Intel® Core™ i7-4500U-ra. ezt 70-80 ezerért csinálják és sokkal gyorsabb lessz a géped mint azok amiket 140-ért vennél. (Csak arra vigyázz hogy mindenképpen U-s processzort rakass bele mert abban van integrált kártya.
2016. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!