Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van értelme egérpadot venni...

Van értelme egérpadot venni vagy jó az asztal felülete is? Lézeres egér alá milyen fajta egérpadot ajánlatok 5000ft ig?

Figyelt kérdés
Nekem egy Genius X-G510 egér alá kellene!

2016. aug. 11. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Majd a nagy egér guruk megmondják, de én azt mondom, hogy érdemes, legalábbis nálam igen csak érzékelhető a különbség egérpaddal és nélküle.


Nélküle kicsit ugrálósabb a kurzor és nem elég pontos az egészen apró mozdulatoknál, vagy egyáltalán nem is érzékeli azokat, míg egérpadon a mm-es mozdításokat is érzékeli már és még sokkalta pontosabb is.

(Logitech MX310 + Ozone Ground Level L)

2016. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

van, sok.


nekem pl. egy méteres húzásra egy centinyit reagál kb egérpad nélkül


egérpaddal ha kicsit megmozdítom már az is érzékeli


(noname egér + valami trust szilikonos egérpad)

2016. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hominida ***** válasza:
Az asztal is jó, de egy alátéttel még jobb, ráadásul nem is zörög olyan hangosan. Vedd meg a legolcsóbb egyszínű szövetburkolatosat, az pont annyira jó, mint egy lézerrel élezett gyémántvésővel négy dimenzióban metszett teflonbetétes hőérzékeny lószar. Csak nem kerül annyiba.
2016. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:

Van értelme.

Ha konkrétumot akarszn menj a legközelebbi Tecsóba, keresd a legolcsóbb 100 forintos egérpadot (kb. fél centi vastag habgumi lap, rajta valami szövettel). Nekem -és mindenkinek, akit ismerek- ez vált be a legkobban.

2016. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!